Skip to the content

Optimist OM Entry List

Fleet Sail No Helm Name Representing
Main 1327 Alec Stanley Aeolians SC
Main 1328 Jude Stanley Aeolians SC
Main 4940 Laura Elms HISC
Main 5020 Lauren Irons Papercourt SC
Main 5558 Sorcha Burgess Chipstead SC
Main 5752 Matthew Mason Burghfield SC
Main 5758 Noa Moskovitch Papercourt SC
Main 5775 Rosie Thompson HISC
Main 5811 Polly Mason Burghfield SC
Main 5881 Jemima Day Reading SC
Main 5901 Jack Donovan Datchet/HISC
Main 6019 Harvey Jenkins Newhaven & Seaford SC
Main 6027 Benjamin Ripley HISC
Main 6039 Jack McCormick Parkstone YC
Main 6105 Finn Evans RVYC
Main 6115 Imogen Jones Burghfield SC
Main 6145 Sabine Potter Warsash SC
Main 6163 Thomas Davey Royal Harwich YC
Main 6167 Katy Jenkins Bowmoor SC
Main 6179 Hazel Jones Dell Quay SC
Main 6194 Will Mears Corinthian Otters
Main 6230 Sebastian Schonrock Parkstone YC
Main 6253 Noah Evans RVYC
Main 6266 Agnes Bracey-Davis HISC
Main 6272 Tabitha Davies RLymYC
Main 6302 Jacoby Keegan Parkstone YC
Main 6315 Thomas Armstrong Papercourt SC
Main 6320 Jake Stokes RLymYC
Main 6327 Joseph Jones Burghfield SC
Main 6328 Angus Beale Corinthian Otters
Main 6346 Emma Breese RLymYC
Main 6349 Oscar Burgess Chipstead SC
Main 6350 Lila Edwards Parkstone YC
Main 6351 Gabriella Burlton Royal Southern YC
Main 6388 Libby Thompson HISC
Main 6389 Rachel Harper HISC
Main 6393 Terry Hacker Hunts SC
Main 6400 Henry Keegan Parkstone YC
Main 6401 Toby Aldous Papercourt SC
Main 6415 Finian Morris Papercourt SC
Main 6431 Emily Schonrock Parkstone YC
Main 6444 Gwen Sargent Emsworth SC
Main 6444 Gwen Jones Emsworth SC
Main 6446 Johnny Sargent Emsworth SC
Main 6449 Samuel Griffiths RLymYC
Main 6481 Mathias Potter  Warsash SC
Main 6485 Freddie Fitzsimmons  RLymYC
Main 6487 Esme Firth Bosham SC
Main 6488 Hallam Firth Bosham SC
Main 6490 Edward Day Reading SC
Main 6493 Sam Webb RLymYC
Main 6497 Toby Holms-Ling NSSC
Main 6508 Leo Yates Papercourt SC
Main 6510 Archie Munro-Price Castle Cove SC
Main 6518 Ollie Mears Corinthian Otters
Main 6519 Henry Heathcote RLymYC
Regatta 2669 Anna Morris Papercourt SC
Regatta 4751 Charlie Lippett HISC
Regatta 4751 Barney Bromilow Parkstone YC
Regatta 4767 Sienna Mordaunt RLymYC
Regatta 4771 Isla Hill Dell Quay SC
Regatta 4944 Florence Ingram Dell Quay SC
Regatta 5224 Ella Jones Dell Quay SC
Regatta 5274 Megan Donovan Datchet/HISC
Regatta 5289 Emily Burshett Royal Southern YC
Regatta 5389 Eddie Dorsett Parkstone YC
Regatta 5426 Freddie Callaghan Royal Southern YC
Regatta 5489 William Sawtell HISC
Regatta 5666 Ethan Sparkes Dell Quay SC
Regatta 5788 Alex Breese RLymYC
Regatta 5817 William Bracey-Davis HISC
Regatta 5834 Ethan Hill Dell Quay SC
Regatta 5883 Hector davis RLymYC
Regatta 5934 Finnlee Leigh-Anderson Christchurch 
Regatta 5943 Edith Ingram Dell Quay SC
Regatta 5960 Zac Sheherd Bosham SC
Regatta 5990 Anna Elms HISC
Regatta 6042 Oliver McCormick Parkstone YC
Regatta 6063 Hennie Burlton Royal Southern YC
Regatta 6084 Eliana Edwards Parkstone YC
Regatta 6129 Will Webster Parkstone YC
Regatta 6376 Charlie Howard Burghfield SC
Regatta 6381 Max Bromilow Parkstone YC
Regatta 6450 Harry Baddeley RLymYC
Regatta 6453 Henry Camm Warsash SC
Regatta  6484 Ella Cumming Warsash SC

Entries to date: 86