Skip to the content

Round Hayling Race Entries

No. Name Class Course
1 Steve Griffiths sup_c round
2 Chris Rashley sup_c round
3 Mark Smith sup_i round
4 Barney Rhys Jones sup_c round
5 Tom De Saulles Windsurfer round
6 Jamie Grant sup_c round
7 Lorraine Grant sup_c bridge
8 Michael Lovett sup_c round
9 Douglas Baker Windsurfer round
10 Adam Knibb Windsurfer round
11 Paul Griffiths Windsurfer round
12 Matt Scott Windsurfer round
13 Rachel Dobrijevic sup_c short
14 Mike Pringuer Windsurfer round
15 Carol Fiddaman sup_c round
16 Alex Souter sup_c short
17 Victorie Binchet sup_i short
18 Mary Simmons sup_i short
19 Ralph Bostock sea_k round
20 Michael John Roberts Windsurfer round
21 Luke Wheeler sup_c round
22 Jennifer Frost sup_i round
23 Chris Witty sup_i round
24 John Message sup_c round
25 Andrea Richardson sup_c round
26 Simon Wears sup_i bridge
27 Nigel Faulkner sup_c bridge
28 Russell Porter sup_c round
29 Simon Barker Windsurfer round
30 Claude bailey oc1 round
31 Tom Blewitt sup_i bridge
32 Guy Lewington Windsurfer round
33 Faye Brunning sup_i short
34 Peter Amos sup_i short
35 Sadie Bedford sup_i bridge
36 Mark Rose sup_i round
37 Ambrose Scott-Moncrieff Windsurfer round
38 Antony Thompson Windsurfer round
39 Richard Hill Windsurfer round
40 Jonathan Greatrex Windsurfer round
41 Rachel Elliott sup_i short
42 Sarah Perkins sup_c TBA
43 Stephen Pearson sup_i bridge
44 Chris mathlin Windsurfer round
45 William Heslop sup_c bridge
46 Lucy Collier sup_i short
47 Karen Holloway sup_c bridge
48 Chris Randall sup_c round
49 Roger Musto sup_c short
50 Ivan Snell sup_c short
51 Ross Daverson sup_i TBA
52 Emilios Lemoniatis sup_c round
53 Zalan Paksy Windsurfer round
54 Zane Paksy Windsurfer round
55 Zalan Paksy sup_i bridge
56 Cat Glanfield sup_c round
57 Nick Higgins sup_c round
58 Bex Partington Windsurfer round
59 Julia Fuller oc6 round
60 Julia Fuller oc6 round
61 Andrew Partington sup_c bridge
62 Alex Powell sup_i round
63 Andy Trunks oc1 round
64 Susan Watson sup_c round
65 Karen Partington sup_c bridge
66 Tom Partington  sup_i TBA
67 Ann-Marie Witty sup_i bridge
68 Alister Cope Windsurfer round
69 Alison Rogers sea_k round
70 Anna Wells sea_k round
71 Peter Li oc6 round
72 Katja Klug oc1 round
73 Russell polden Windsurfer round
74 Martin Orton sup_c round
75 Candice Betts sup_i round
76 Alexander Biloshisky sip_i round
77 Nicholas Kidd Windsurfer round
78 Daniel Clough sea_k round
79 Andy Nicholson sea_k round
80 Marcus Rogers sup_c round
81 Sandra Elston oc6 round
82 Adrian Taylor sup_c bridge
83 Trevour Goodman sup_c round
84 Alan Sanders oc6 round
85 John Galilee oc1 round
86 Carolyn Lewisohn oc6 round
87 David Rabbetts Windsurfer round
88 Timothy Nunn oc1 round
89 Stephen Dean sup_1 short
90 Ben Clothier Windsurfer round
91 PJ Simmons sup_c round
92 Ben Rweedle Windsurfer round
93 Annette Kent Windsurfer round
94 Robert Kent Windsurfer round
95 Emily Kent Windsurfer round
96 Rebecca Kent Windsurfer round
97 Andy Ramus Windsurfer round
98 Paul Leone Windsurfer round
99 Dave Flynn sup_c round
100 Jeff Pangbourne sup_c bridge
101 Samuel Chapman sup_i round
102 Dan Lytton Windsurfer round
103 James Carwright sea_k round
104 Martin Hodgkins Windsurfer round
105 Matthew Waszak sea_k round
106 Thomas Bennett sea_k round
107 Rod Davis Windsurfer round
108 Jonathan Davis Windsurfer round
109 Nigel Sturgeon Windsurfer round
110 Chris Burke Windsurfer round
111 Sophie Bostock sup_c round